مجموعه گردو من شما را به خرید بهترین محصولات حوزه گردو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستگاه گردو شکن برقی / مراکز فروش در تهران

آنچه در این مقاله میخوانید...

خرید دستگاه گردو شکن تبریز با قیمت مناسبقابلیت های دستگاه گردو شکن برقینمایندگی فروش انواع دستگاه گردو شکن تمام اتوماتیکقیمت روز دستگاه گردو مغز کن برقی و دستی

دستگاه های گردو شکن در دو نوع صنعتی و خانگی موجود می باشد و انواع مدل های مختلفی در هر دو حیطه را دارا می باشد.

در بازار می توان دستگاه گردو شکن اتوماتیک و نیمه اتوماتیک را قیمت مطلوب پیدا نمود بدیهی است که قیمت دستگاه گردو شکن صنعتی بالاتر ( سه الی 4 برابر) از نمونه خانگی آن می باشد و با توجه به ظرفیت ها ارزیابی می گردد.

قیمت دستگاه گردو شکن برقی اتوماتیک از رنج قیمتی 5 میلیون تومان با کیفیت مناسب شروع می شود و ادرس مراکز فروش در تهران در اینترنت موجود می باشد و می توان به راحتی درسترسی پیدا نمود.

این محصول هم نمونه خارجی و هم نمونه داخلی در هر دو بخش خانگی و صنعتی را دارا می باشد.

بیشتر نمونه های خارجی را نمونه های ترکی و المانی تشکیل می دهند.

و نمونه های داخلی متعلق به تبریز است که دارای خدمات پس از فروش نیز بوده و مورد پسند بسیاری نیز می باشد همچنین باید گفت در نوع تمام اتوماتیک این دستگاه ایران صادرات دستگاه به خارج را نیز دارا است.

قیمت دستگاه گردو شکن برقی / مراکز فروش در تهران

خرید دستگاه گردو شکن تبریز با قیمت مناسب

خرید دستگاه گردو شکن تبریز با قیمت مناسبدستگاه گردو شکن تبریز از انواع دستگاه های تولید داخل بوده که از کیفیت بسیار خوبی نیز برخوردار می باشد و در انواع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، همچنین انواع دستی تولید می گردد و به طور کلی این استان در تولید انواع ماشین آلات صتعنی بخصوص در حوضه کشاورزی از دیر باز فعالیت داشته و تولید بالایی نیز دارد.

و قالبا مناسب برای هر نوع پوست سخت و نرم گردو در هر مدل آن می باشد و خرابی کمتری نیز دارد همچنین در بازار با قیمت مناسب قابل خریداری است.

برای خرید و مشاهده مدل های مختلف به نمایندی ها و سایت های معتبر می توان مراجعه نمود.

قابلیت های دستگاه گردو شکن برقی

قابلیت های دستگاه گردو شکن برقیاز مهم ترین قابلیت های استفاده و خرید گردو شکن افزایش سرعت پوست کندن گردو  و کاهش زمان صرف شده در خانه و به خصوص در باغ های گردو دانست.

دیگر مزیت های آن می توان به سادگی در تنظیم و استفاده از دستگاه را بر شمرد و  همچنین در مقابل با روش سنتی که باعث خرابی و له شدگی مغز گردو می شده است استفاده از دستگاه گردو شکن برقی می توان باعث کاهش از دست رفتن و آسیب به مغز گردو گردید و نه تنها نسبت به روش سنتی بلکه نسبت به گردو شکن های دستی نیز این مقدار به میزان زیادی کاهش می یابد. در ضمن میزان افراد مورد نیاز نیز کاهش می یابد.

نمایندگی فروش انواع دستگاه گردو شکن تمام اتوماتیک

نمایندگی فروش انواع دستگاه گردو شکن تمام اتوماتیکبا توجه به همه گیری استفاده از اینترنت نمایندگی فروش گردو شکن از طریق وب سایت های مربوطه و به صورت غیر حضوری نیز به ارائه خدمات و محصولات نیز می پردازد و از نظر مکانی برای خریدار تفاوتی ندارد که کجا باشد تنها کافی است با توجه به نیاز و اطلاعات موجود با یکی از این نمایندگان لینک شود.

نا گفته نماند در شهرهای بزرگ همچون تهران می توان به طور حضوری نیز اقدام به خرید کرد و به محل آنها مراجعه نمود.

قیمت روز دستگاه گردو مغز کن برقی و دستی

قیمت روز دستگاه گردو مغز کن برقی و دستیقیمت روز دستگاه های برقی و دستی پوست کن گردو را می توان به راحتی از طریق وب سایت های مربوطه بدست آورد.

نوع دستی این محصول دارای قیمت بسیار پایینی است و با قیمتی تقریبا 15  هزار تومان به بالا می توان به سادگی آن را تهیه نمود این وسیله تنها برای حجم کمی از گردو مصرفی روزانه یک خانوار مناسب است. نا گفته نماند که در نوع دستی نیز دارای کیفیت ها و مدل های مختلفی است قیمت های مختلفی نیز دارد.

نوع برقی با توجه به انواع مدل های موجود در بازار و ظرفیت آنها قیمت های مختلفی را شامل می شود و معمولا قیمتی چند برابر نوع دستی دارد و نیازمند هزینه حداقل میلیونی را می خواهد، نا گفته نماند که مزیت های آن نیز بیشتر است.

علی گمار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: علی گمار

راه های ارتباطی:

phone icon ارتباط با مدیر فروش: 09189514821

phone icon ارتباط با مدیر داخلی: 09127100674

phone icon شکایات: 09058501433

phone icon شماره دفتر تهران: 02144000209

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: gerdoyeman@

instagram icon اینستاگرام: gerdoyeman@

email icon ایمیل: info@gerdoyeman.com

مجموعه گردو من شما را به خرید بهترین محصولات حوزه گردو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید